Dojazd

Na nasze lotnisko bardzo łatwo dotrzeć. Leży w połowie drogi między Rybnikiem a Żorami, kilkaset metrów od zjazdu z autostrady A1.
Współrzędne GPS: 50º04'14.24" N 018º37'44.08" E

Do lotniska można dotrzeć autobusem komunikacji miejskiej, zarówno z Rybnika jak i Żor – numerem linii 52 (przystanki bezpośrednio przy lotnisku). Sprawdź rozkład jazdy linii numer 52.W okolice lotniska można też dotrzeć z Rybnika autobusami komunikacji miejskiej numer 15, 45, 48 i 49.

Wszystkie parkingi dla publiczności zlokalizowane są przy ulicy Żorskiej, na terenie lotniska.

Zobacz mapkę z lokalizacją lotniska w Rybniku Gotartowicach:

Plan terenu Pikniku:

plan2016