Konkurs Fotograficzny

Nie kasujcie zdjęć, które zrobiliście podczas Pikniku Dni Aeroklubu 2016! Wybierzcie dwa najlepsze i zgłoście je do naszego konkursu. Główna nagroda to przelot szybowcem, z instruktorem (start za wyciagarką) na lotnisku w Rybniku Gotartowicach.

W skrócie - prosimy o przesłanie maksymalnie dwóch zdjęć, własnego autorstwa, na adres aeroklubrybnik@gmail.com (może być link do zdjęcia, przy czym musi być ono dostępne pod tym linkiem do końca terminu nadysłania prac - pkt 7 Regulaminu ), ww formacie JPG, w rozmiarze nie mniejszym niż 3000 px na dłuższym boku i rozmiarze nie większym niż 7 MB. Na zgłoszenia czekamy do końca tygodnia, czyli do 26 czerwca (niedziela), do godziny 24-ej. W przeciągu kolejnego tygodnia ogłosimy wyniki konkursu.

firebirds

Regulamin konkursu fotograficznego "Dni Aeroklubu w obiektywie"

1. Organizatorem konkursu jest Aeroklub Rybnickiego Okręgu Węglowego z siedzibą przy ul. Żorskiej 332, 44-200 Rybnik.
  2. Konkurs ma charakter otwarty.
  3. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w konkursie za zgodą rodziców lub przedstawicieli ustawowych.
  4. Udział w konkursie jest bezpłatny.
  5. Tematyka konkursu dotyczy imprezy masowej Piknik Lotniczy Dni Aeroklubu, która odbyła się w dniach 18-19.06.2016 na terenie lotniska w Rybniku Gotartowicach.
  6. Uczestnik może zgłosić maksymalnie 2 zdjęcia w formie cyfrowej.
  7. Termin nadsyłania prac - 26.06.2016 (niedziela), godzina 23:59.
  8. Wymagania techniczne - zdjęcia w formacie JPG, w rozmiarze nie mniejszym niż 3000 px na dłuższym boku i rozmiarze nie większym niż 7 MB.
  9. Nadesłanie prac jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
  10. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Dni Aeroklubu - www.dniaeroklubu.pl, oraz na stronie Aeroklubu ROW na Facebooku - facebook.com/aeroklubrow, w terminie 29.06-1.07.2016r.
  11. Termin lotu szybowcem (główna nagroda), do ustalenia z Organizatorem Konkursu.
  12. Uczestnik, zgłaszając się do konkursu oświadcza, iż przysługują mu wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do nadesłanych fotografii. Ponadto oświadcza, że wyraża zgodę na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie nagrodzonych fotografii oraz opublikowanie jego imienia, nazwiska oraz miejscowości zamieszkania w materiałach promocyjnych związanych z konkursem, w wydawnictwach oraz na stronach internetowych Aeroklubu ROW, a także na ich wykorzystywanie w celach promocyjnych i marketingowych, w  szczególności na utrwalanie, modyfikowanie i zwielokrotnianie fotografii każdą techniką, w tym m. in. drukarską, reprograficzną, zapisu magnetycznego, cyfrową, audiowizualną, na jakichkolwiek nośnikach, bez ograniczeń co do ilości i wielkości nakładu, oraz rozpowszechnianie fotografii poprzez publiczne udostępnianie w taki sposób, aby każdy mógł mieć do nich dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym, w szczególności w sieciach  komputerowych, Internecie i Intranecie oraz telefonach komórkowych.
  13. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora konkursie ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133, poz. 833 z póz. zm.).

side

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Rybnik